Главная → Сніданок для схуднення

Сніданок для схуднення

Якщо ви старанно стежте за фігурою і хочете відрізнятися стрункістю, але вже втомилися від обмежень у харчуванні і новомодних дієт, то вам потрібно дізнатися про один дуже важливий принцип харчування — про сніданок.

Сніданок для схуднення

Скинути зайві кілограми вам допоможуть не суворі обмеження, а правильне і збалансоване харчування. І почати потрібно саме з сніданку. Основна перевага сніданку в тому, що якщо ви щільно поїсте з ранку, то уникнете вовчого апетиту ввечері, а адже саме ввечері хочеться накинутися на їжу, в результаті чого на вагах показуються зовсім не ті цифри, які хотілося б бачити.

Думати про обмеження за обідом і вечерею найлегше саме після щільного сніданку, тоді і кориця для схуднення допоможе, і всі ваші правила в харчуванні, тому що ви зможете правильно організувати роботу свого шлунку, і не будете зриватися.

Вранці організм відчуває дефіцит рідини, енергії і поживних речовин. Дуже важливо заповнити всі ці запаси, не доводячи ситуацію до крайнощів. Почніть день зі склянки кип'яченої води.

Ви розбудите шлунок і підготуєте організм до трапези.

Крайній термін для сніданку після пробудження — це 2 години, після чого почнеться зниження рівня цукру в крові, до речі, саме через нього по ранках не сильно хочеться їсти і ми з радістю пропускаємо цей важливий прийом їжі в надії хоч трохи схуднути. Але насправді ви робите тільки гірше, від постійних стрибків інсуліну страждає підшлункова залоза (про це докладніше в статті Чому люди товстішають). Ще через годину апетит стає звірячим, і ви можете з'їсти в 3 рази більше норми.

Сніданок для схуднення

Проведіть експеримент: один день поснідайте, а інший день поїжте тільки в години 12 дня. Ви побачите різницю в образі харчування. На другий день ви зовсім не зможете контролювати свої напади голоду, організм буде хотіти тільки нові порції солодкого і мучного, і ви не зможете йому опиратися.

Приємна новина для ласунів: якщо ви любите десерти, але не хочете набирати зайві кілограми, то все тістечка і торти потрібно їсти з ранку. Спочатку, звичайно, поповніть запаси білком, клітковиною, вітамінами з овочів і фруктів, а потім можна і десерт з'їсти. Такий спосіб харчування не позначиться на вашій фігурі. Зайвий цукор не піде в жир, він просто не встигне.

Але і тут потрібно думати про межі дозволеного — залишайтеся в межах 600 калорій (весь сніданок).