Главная → Коктейлі з фруктів

Коктейлі з фруктів

Очищувальні коктейлі з фруктів — Це коктейлі, які рекомендується використовувати при бажанні зайнятися очисними процедурами і для загального підтримання здоров'я, так як саме фрукти є найбільш корисним продуктом для нашого організму (користь фруктів).

Насправді подібного роду коктейлі готують не тільки з фруктів, але й з овочів, зелені із застосуванням настою трав. Такі напої допомагають стабілізувати вагу, привести організм в тонус і додати бадьорості.

Коктейлі з фруктів

Для того, щоб приймати очищають коктейлі, не потрібно сідати на жорстку дієту, в чомусь себе обмежувати або витрачати багато часу, грошей і сил на покупку таких коктейлів. Ви легко зможете приготувати їх в домашніх умовах і насолоджуватися приємним смаком.

Які ж правила існують в приготуванні фруктових коктейлів?

1. На кожні 40% зелені (це може бути щавель, шпинат, м'ята, петрушка) потрібно використовувати 60% фруктів. Замість зелені може використовуватися трава (кульбаба, кропива, подорожник). Що стосується фруктів, то це може бути все, що завгодно: яблука, манго, сливи, апельсини та багато іншого.

2. З кількістю води можна експериментувати, щоб отримати в результаті потрібну консистенцію. В даному випадку ви можете повністю покластися на свій смак.

Коктейлі з фруктів

3. Чергуйте компоненти для коктейлів. Ви можете кілька днів пити коктейль з яблук і петрушки, а потім приготувати сливовий коктейль з травами. Це допоможе вам різноманітити раціон і наситити свій організм як можна великою кількістю корисних речовин.

4. Очищуючий коктейль приймається за півгодини до ранкового прийому їжі.

Не забувайте, що омолодження і оздоровлення організму пройде набагато швидше, якщо ви протягом усього дня будете харчуватися здоровою їжею. Для мотивації почитайте чому не можна їсти смажене.

На свята і для особливих випадків вас порадує чорна ікра, яку ви можете замовити за найвигіднішими цінами.