Главная → Корисні каші

Корисні каші

В даний час все більшу кількість людей прагне до здорового способу життя, приділяючи при цьому особливу увагу харчуванню. Зайнятися вегетаріанством, а може бути роздільним харчуванням? Вибирайте найбільш підходящий варіант для себе і своєї сім'ї.

У будь-якому випадку, чи дотримуєтеся ви традиційного харчування або перейшли на вегетаріанський спосіб життя, вам завжди доступні корисні каші.

Корисні каші

Саме каші є прекрасним засобом для очищення організму від шлаків. Це своєрідні щітки для нас, в результаті дії яких очищений шлунок починає працювати без збоїв.

Спробуйте хоча б місяць їсти каші щодня або як можна частіше і ви помітите результат дуже швидко. Для тих, хто тільки звикає до каші, додавайте в нього соєвий соус або підсмажені насіння кунжуту, дізнайтеся, як варити ячну кашу правильно, а також експериментуйте з салатами і спеціями. У деяких, можливо, з'явиться непереборне бажання відмови від м'ясних продуктів.

Але найголовніше — ваш організм стане поступово очищатися, а самопочуття помітно поліпшиться.

Корисні каші

Пам'ятайте, що здорове харчування — це каші із зерна грубого помелу. Теж саме стосується рису, макаронів, висівок і хліба. Біла мука і продукти з неї не дають ніякої користі організми, а тільки відкладаються на боках.

Саме каші із зерна грубого помелу виводять з організму зайву воду, а це — прямий шлях до позбавлення від зайвих кілограмів. Особливо корисно їсти кашу на сніданок. У цьому випадку ви подбаєте про видалення всіх накопичених за попередні дні шлаків.