Главная → Що не слід їсти на ніч

Що не слід їсти на ніч

Ті, хто грунтовно стежить за своєю фігурою, як правило, не вечеряють після 19 годин. Але як приборкати почуття голоду, яке іноді проявляється у вечірній час? На допомогу прийдуть фрукти, ягоди та склянка знежиреного кефіру.

Смачні страви, рецепти яких дивіться тут, краще їсти до вечора.

Радимо перед відходом до сну виключити продукти з високим вмістом жирності — м'ясо, сир, сметана, морозиво. М'ясні продукти містять у собі не тільки жири, але й білки.

Що не слід їсти на ніч

Зазвичай вночі обмін речовин сповільнюється, що ускладнює перетравлення організмом білкової їжі. Таке харчування навіть у денні добу тяжко і довго перетравлюється, а якщо з'їсти перед тим, як лягти спати, то безперервно працюючий шлунок буде перешкоджати повноцінному відпочинку і нормальному сну.

Перед сном рекомендується відмовитися від продуктів з великим вмістом цукрів і вуглеводів. Після з'їдених солодощів в крові відбувається накопичення глюкози, яка провокує підвищення цукру. Це призводить до негативних наслідків вашого здоров'я, не кажучи вже про зайві калорії.

Також заборона накладається на солону і гостру їжу, яка приводить до рясного питва. А надлишок рідини в організмі може проявитися вранці на обличчі, у вигляді набряклості.