Главная → Як стати вегетаріанцем

Як стати вегетаріанцем

Вегетаріанство — уже не просто модне протягом, якого дотримуються заради підтримання здоров'я або в ім'я збереження життя тваринам. Сьогодні це вже спосіб життя, який багатьом став близький. Якщо ви хочете прилучитися до рядів веганів (веганські харчування) або вегетаріанців, або навіть просто спробувати ненадовго такий спосіб харчування, то поради нижче припадуть вас речі.

Як стати вегетаріанцем

Не варто переходити на вегетаріанський спосіб життя по поверхневим причин. Ви повинні бути духовно до цього готові і не думайте, що це перебільшення. Для відмови від м'яса потрібна мотивація, але будь-яка мотивація не може існувати вічно.

Ви легко будете почувати себе перші кілька днів, радіючи, що зробили цей світ чистішим, потім закрадеться бажання з'їсти яйця або м'ясо і ось ви вже сумуєте за минулим способу харчування, але вперто продовжуєте робити вигляд, що ви — вегетаріанець.

Вас не повинно обмежувати чиюсь думку. Людина не може вмить відмовитися від своїх переконань і звичок. Спробуйте наскільки страв, наприклад, шарлотку без яєць, каші та страви з злакових, і якщо ви відчуваєте внутрішній опір, то поверніться до колишнього способу життя. Якщо ваше бажання зосередитися тільки на рослинній їжі було продиктовано щирими внутрішніми позивами, ви неодмінно станете вегетаріанцем.

Зрештою, важливі не атрибути з назвами, а суть процесу трансформації.

Як стати вегетаріанцем

Будьте об'єктивні. У вегетаріанців досить доводів на свою користь, але і у м'ясоїдів є свої переконання. Вислухайте обидві точки зору, але неупереджено.

Не ставайте на чиюсь сторону, поки не розберетеся в собі. У цьому світі дуальності немає нічого абсолютно чорного або абсолютно білого, мета — тримати баланс між цими двома крайностями. Тому, перш ніж переходити на новий образ життя, дізнайтеся всі «за» і «проти» обох сторін.

Пробуйте альтернативні варіанти. Якщо ви вирішили стати вегетаріанцем, то це не означає, що тепер ви будете їсти тільки овочі і фрукти. Ви побачите, що ваш стіл може ломитися від смачних і поживних страв.

Головне, знайти альтернативу яйцям, молоку та м'ясу і поступово пробувати нові рецепти. Наприклад, дізнайтеся, чим замінити яйця вегетаріанцеві.