Главная → Які жири корисні, а які шкідливі?

Які жири корисні, а які шкідливі?

Існує 3 види жирів: насичені, мононенасичені і поліненасичені.

Насичені жири відносяться до тварини походженням: вершкове масло, маргарин, сало. Не слід захоплюватися використанням таких жирів, оскільки вони вважаються шкідливими, накопичують «поганий» холестерин в артеріях і підвищують ризик розвитку ракових клітин.

Які жири корисні, а які шкідливі?

Ненасичені жири рослинного походження містяться в оливковій олії, оливки, маслини, авокадо, в арахісовій олії. Такі жири вважаються корисними, так як знижують холестерин в крові, не накопичуються в організмі, а виводяться повністю з продуктами розпаду.

Омега 3 і 6 поліненасичених жирів містять три види жирних кислот і є корисним високоякісними жирами, які належать до ненасиченого увазі жирів. Це лляне масло, волоський горіх, кукурудзяна та соєва олії, лосось і риб'ячий жир.

Вважаються корисним і важливим для організму, оскільки беруть участь у будівництві нервових клітин, прискорюють обмін речовин, зміцнюють судинну систему й суглоби, а також знижують рівень тригліцеридів (кров'яного жиру) і перешкоджають накопиченню тромбоцитів, що забивають артерії.

Якщо ви любите суші і роли, то доставка ролів в Краснодарі дозволить вам влаштовувати смачні обіди на роботі і вдома.