Главная → Ківі. Фрукт: корисні властивості

Ківі. Фрукт: корисні властивості

Тропічний плід ківі як фрукт має важливі корисні властивості для нашого здоров'я. Вітаміни, що містяться в ківі, мало руйнуються в процесі консервації, так як кислотність м'якоті плоду має здатність зберігати цілісність всіх корисних речовин. За вмістом вітаміну С (92мг на 100 гр м'якоті) ківі перевершує цитрусові.

Люди, що тривалий час знаходяться на дієті, відчувають дефіцит вітаміну Е, яким такий багатий ківі.

Ківі.  Фрукт: корисні властивості

Якщо ківі вживати в їжу систематично, знизиться вміст холестерину в крові, нейтралізується шкідлива дія нітратів. У любителів ківі менше можливості отримати онкологічні та серцево-судинні захворювання, гіпертонію. Регулярно вживаючи ківі в їжу, ви тим самим зменшуєте ризик розвитку атеросклерозу, так як ківі зміцнює стінки кровоносних судин, зменшує утворення тромбів.

Ви можете приготувати десерти, соки, використовуючи соковижималки Зелмер, або ж просто нарізати екзотичний фрукт шматочками, насолодившись смачним і корисним сніданком.

Ківі також поліпшує травні процеси, нормалізує обмін білків в організмі, покращує обмінні процеси. Якщо з'їсти цей плід після рясної трапези, ви позбавитеся від важкості у шлунку, запобіжите поява печії і відрижки.

Ківі.  Фрукт: корисні властивості

Крім всіх перерахованих вище достоїнств, ківі має здатність захищати організм людини від надмірних навантажень. Цей плід допомагає швидко відновити сили після виснажливих тренувань. Цей тропічний плід може допомогти позбавитися від депресії, впоратися зі стресом.

Ківі також має сечогінну дію, виводить з організму солі, а це запобігає розвитку сечокам'яної хвороби.

Будучи прекрасним дієтичним продуктом, ківі легко поєднується з будь-якою дієтою. Він прискорює процес спалювання жирів, а клітковина, що входить до його складу, сприяє збереженню стрункої фігури. Фахівці рекомендують включати ківі в щоденний раціон.