Главная → Догляд за шкірою в салонах краси допомогою фотоомолодження

Догляд за шкірою в салонах краси допомогою фотоомолодження

Старіння шкіри — це непохитний процес, який властивий кожному тілу. І тоді як сильна половина людства не надає особливої уваги цьому процесу, жінки намагаються всіляко йому перешкодити. Допомагають їм у цьому послуги таких закладів, як висококваліфікований салони краси. Тільки тут будь-яка жінка може знайти тисячі найрізноманітніших послуг, спрямованих на омолодження шкіри і додання їй надзвичайного тривалого ефекту пружності.

З кожним роком провідні косметологи планети відкривають все більше методів по догляду за станом шкіри, в числі яких різні препарати і послуги.

Так, останнім часом широкої популяризації придбала така унікальна послуга центрів краси, як фотоомолоджування. Ця профілактична лікувальна процедура здатна всього за кілька сеансів усунути всі можливі прояви фотостаріння шкіри. Суть методики полягає в тому, що спеціальна установка для фотоомолодження під впливом пульсуючого інтенсивного джерела випромінювання усуває пігментні утворення на шкірі і розширені судини. За стандартом фотоомолоджування проводиться в три етапи.

На першому етапі кваліфікований лікар-дерматолог здійснює повний огляд пацієнта.

Після чого цим фахівцем розробляється індивідуальний для кожного пацієнта план дій. Далі, на другому етапі, косметолог, враховуючи розроблений лікарем план, виробляє зм'якшуючу обробку шкіри пацієнта фруктовими кислотами. Ця процедура дозволяє підготувати шкіру до безпосередньої дії лазерних променів.

На третьому і самому важливому етапі процедури фахівцями проводиться щадне лазерне вплив. Спочатку видаляються пігментні і судинні утворення, а потім, при необхідності, відбувається вплив на глибші шари шкірного покриву, з метою реконструкції еластину і колагену.

Варто відзначити, що кожна людина має свої особливості шкіри. У природі не існує двох повністю ідентичних людей, з повним збігом типів і стану шкіри. Саме з цієї причини у кваліфікованому салоні краси фахівці підходять до кожного своєму клієнтові максимально індивідуально.

Так само не варто забувати і про протипоказання процедурі фотоомолодження. До них можна віднести вагітність, прийом різних лікарських препаратів, що знижують згортання крові, а також декомпенсований цукровий діабет.