Главная → Головні правила схуднення

Головні правила схуднення

Щоб завжди підтримувати в себе в формі і зберігати відмінну фігуру, досить слідувати простим правилам. Тоді ви зможете надіти модну худі спб і без зайвої скромності відчувати себе ідеальними.

1. Корисне різноманітність

Головне в харчуванні — це різноманітність в здоровому задоволенні. Шукайте нові смаки, експериментуйте з новими стравами, немає нічого страшного в тому, щоб пробувати щось смачне, але важливо, щоб воно було корисним. Уникайте рафінованих продуктів, цукрозамінників та алкоголю, в природі достатньо фруктів і овочів, злакових і бобових, щоб створювати з них кулінарні шедеври.

2. Правильний вибір жирів

У всіх журналах пишуть, що потрібно уникати жирів, але купуючи сир з 0% жирності, знежирену сметану і низькокалорійне масло, ваша шкіра втратить пружності і стане більш сухий і це тільки перші очевидні зміни. Жири необхідні нашому організму, як і білки з вуглеводами, але вибирайте їх правильно (Які жири корисні, які шкідливі?).

Головні правила схуднення

3. Питання солодкого

Велика частина консервованих продуктів містить цукор. Багато радять вдаватися до сахарозаменителям, але в них більше шкоди, ніж користі. Якщо ви не можете уявити собі життя без солодкого, то використовуйте мед і сухофрукти.

4. Оформлення

Піклуйтеся про оформлення страв. Використовуйте зелень, яскраві тарілки і сервіровку, тільки від цього трапеза стане більш приємною.

5. Рух

Привчіть себе більше рухатися. Необов'язково виснажувати себе в спортзалі, достатньо знайти задоволення в якому-небудь виді спорту. Найголовніше — щоб вам подобалося, а коли вам подобатися їздити на велосипеді, вибиратися в парки, здійснювати тривалі прогулянки або купатися в басейні, то вам навіть думати не доведеться про підтримання своєї ваги.