Главная → Вплив цукру на зуби

Вплив цукру на зуби

Практично всі знають, у чому полягає небезпека великої кількості рафінованого цукру. Якщо не знаєте, то в статті шкоду цукру про це докладно написано. Одне з його найбільш руйнівних властивостей — це вплив на зуби.

Як же чином відбувається вплив цукру на зуби? Як стверджують медики, зуби починають руйнуватися зсередини, тобто білий рафінований цукор і все що містять його продукти витягають з кісткової тканини зубів необхідний кальцій. Чому це відбувається?

Сахару потрібен кальцій і вітаміни групи В, щоб перетравитися. А де це добро можна взяти в організмі? Звичайно, в зубах. А зуби без кальцію поступово руйнуються. Враховуючи, як багато ми їмо рафінованих і солодких продуктів і як мало споживаємо тих продуктів, які можуть надати нам кальцій, зуби просто не встигають оновлюватися.

Звідси карієс і інші проблеми із зубами.

Вплив цукру на зуби

Звичайно, можна собі дозволити новорічні подарунки солодкі, але все має бути в міру. Про це слід пам'ятати завжди.

Вживання цукру саме по собі викликає в роті підвищену кислотність і саме це середовище є найбільш сприятливою для розвитку хвороботворних бактерій, які нагороджують нас зруйнованої емаллю, підвищеною чутливістю, рихлістю ясен і карієсом.

Обмежте споживання продуктів з великою кількістю цукру. Збільште в своєму раціоні свіжі фрукти і овочі, які ощелачівают мікросередовище в ротовій порожнині і будуть сприяти загальному оздоровленню. До того ж, яблука і моркви потрібно гризти, а це додаткове навантаження на ясна, що добре зміцнює зуби.