Главная → Відгуки про мийках повітря свідчать: немає кращого засобу для профілактики простудних захворювань

Відгуки про мийках повітря свідчать: немає кращого засобу для профілактики простудних захворювань

Наше самопочуття багато в чому визначається мікрокліматом. Одним з факторів, що негативно впливають на наше самопочуття, є сухість повітря. Мийка повітря, ціна на яку доступна практично всім, кращий спосіб боротьби з цим явищем.

З настанням холодів неминуче використання опалювальних приладів, які нещадно сушать повітря. Провітрювання приміщення морозним повітрям з низьким рівнем вологості не тільки не рятує ситуацію, але і значно посилює її. Сухе повітря небезпечний для здоров'я людини.

По-перше, під впливом сухого повітря слизові оболонки носоглотки втрачають вологу, в результаті чого виявляються безсилими перед бактеріями і вірусами. Таким чином, якщо вологість в приміщенні нижче оптимальної, то ймовірність підхопити застуду чи грип зростає в кілька разів. У результаті тривалого впливу сухого повітря слабшає імунна система в цілому.

Сухе повітря також негативно позначається на стані очей: сльози, які повинні постійно зволожують вологість очного яблука, швидко висихають, якщо повітря в приміщенні сухий, що призводить до дискомфорту і в ряді випадків до погіршення зору.

Для того щоб уникнути подібних явищ, необхідно встановити в будинках зволожувачі повітря, найкращим з яких є мийка повітря. Мийка повітря, ціна на яку доступна практично всім, має ряд переваг перед звичайними зволожувачами. Вона продуває сухе повітря через систему обертових у повільному темпі пластикових дисків, які попередньо змочені водою. Цей прилад не тільки зволожує, але і очищає повітря від механічних домішок, а також неприємних запахів і речовин, які можуть викликати алергію.

При проходженні повітря через прилад вони осідають на пластикові диски, а потім змиваються в піддон.

До переваг мийки повітря перед іншими типами зволожувачів повітря відноситься в першу чергу, те, що на навколишніх предметах не утворюється конденсат і білий наліт. Це пояснюється тим, що волога в приміщення потрапляє шляхом природного випаровування, а не примусово, як це відбувається в ультразвукових зволожувачах. Містяться в заливається в мийку воді домішки не потрапляють у приміщення, а осідають в піддоні.

Про переваги цього типу зволожувачів свідчать численні відгуки про мийках повітря, серед яких часто зустрічаються коментарі щодо відсутності перезволоження. Занадто вологе повітря також негативно позначається на здоров'ї людини, до того ж він може сприяти виходу з ладу аудіо-і відеотехніки, набухання паркету, дерев'яних меблів і т.д.