Главная → Оливки

Оливки

Оливки — це, як відомо, плоди оливкового дерева. Це дерево також називають маслиною культурної та маслиною європейської. Його батьківщиною вважається Середземномор'ї. Вічнозелена рослина живе приблизно до двох тисяч років. Ці дерева досить витривалі.

Їх можна побачити в Греції, Ізраїлі, Італії, Закавказзі, Азербайджані та в Криму.

Самі оливки мають круглу або овальну форму. Нестиглі плоди зазвичай зеленого кольору, дозрілі — чорного.

Оливки багаті на білки, вуглеводи, пектини та вітаміни В, С і Е. Крім того, в них містяться солі калію, заліза і фосфору.

Оливки

Плоди можна розділити на дві групи за фізико-хімічними показниками та в залежності від вмісту олії: багаті за змістом масла і менш багаті. Перші можна віднести до олійної групи. Друга група — консервні сорти.

Регулярне вживання цих плодів, а також кращого оливкової олії має хороший результат. Якщо ними харчуватися щодня, це допоможе знизити ризик раку, хвороб судинної системи і захворювань серця. Секрет у тому, що оливкова олія містить ненасичені кислоти, які, в свою чергу, допомагають знизити рівень холестерину.

Цікаво, що при цьому вони не прибирають зміст його корисних речовин. Таким чином, жири і солі засвоюються набагато легше.

На думку фахівців, в оливках є більшість необхідних вітамінів і мікроелементів. Отже, вони приносять велику користь і дітям, і дорослим.