Главная → Квашена капуста для схуднення

Квашена капуста для схуднення

Немає однозначних думок на рахунок того, чи можна схуднути за допомогою квашеної капусти. В першу чергу це пояснюється тим, що в процесі приготування такої капусти можуть додаватися цукор та інші інгредієнти, які стоять на шляху у стрункої фігури.

Тим не менше, якщо самому приготувати квашену капусту, то користі від неї буде досить. Рецептів із застосуванням квашеної капусти теж достатньо, наприклад, подивіться, які смачні щі з квашеною капустою можна приготувати.

Якщо ви вирішили харчуватися правильно, то квашена капуста — ідеальне блюдо для підтримки свого тіла в тонусі, зберігаючи при цьому свою фігуру, не забуваючи про вітаміни і мінерали.

До речі, в капусті містяться бактерії молочної кислоти, вони виходять в процесі бродіння. У капусті також зберігаються такі вітаміни як К, С, В, що корисно для зміцнення нервової системи.

Квашена капуста для схуднення

Квашена капуста малокалорійні, на 100г всього 19 ккал.

Якщо взяти 100г квашеної капусти і заправити її однією столовою ложкою рослинного масла, вийде салат в 50 ккал. Організм, хоч і отримує мало калорій, але при цьому насичується і досить довго перетравлює отриманий продукт, тим самим вам довше не хочеться їсти.

Не варто цілими днями сидіти на квашеній капусті, ваше харчування повинне бути достатньо збалансованим. Додавайте її в денний раціон в якості альтернативи важким жирним стравам.

Існують варіанти дієт на квашеній капусті, але краще всього використовувати це блюдо як основна, але не єдина.

Можна максимум 3 дні дотримуватися строгого харчування на основі квашеної капусти. На сніданок можна їсти вівсянку, фрукти або молочні продукти. На обід можна приготувати оладки з квашеної капусти.

На вечерю — суп з квашеної капусти або рагу.