Главная → Найшкідливіші продукти

Найшкідливіші продукти

Розглянемо ТОП найшкідливіших продуктів, які ми звикли їсти, але вони однозначно шкодять нашому здоров'ю і самопочуттю. Рекомендується або скоротити споживання таких продуктів або взагалі прибрати з раціону.

 Найшкідливіші продукти

1. Чіпси. У складі цієї на перший погляд легкої та смачної закуски знаходяться швидкі вуглеводи, важкі жири, барвники та замінники смаку. Така ядерна суміш грунтується ще й на канцерогени, які у свою чергу провокують розвиток раку.

Швидкі вуглеводи ведуть до набору зайвої ваги, гідрогенізовані жири збільшують рівень холестерину в крові, а барвники — це взагалі не їжа.

2. Газованої. Крім уже згаданих барвників та різноманітних Е-добавок, газовані напої негативно впливають на кислотно-лужний баланс організму, що згодом призводить до порушення обмінних процесів. Хімію, гази і цукор аж ніяк не можна назвати корисною їжею.

 Найшкідливіші продукти

3. Фастфуд. Сюди ми віднесемо всю їжу, якою можна перекусити на вулиці: шаурма, картопля фрі, чебуреки, піца, хот-доги. Не кажучи про те, що їжа на ходу практично не засвоюється, основою для обсмажування інгредієнтів у фастфуді є масло, яке дуже довго не міняють заради економії.

А це неминуче веде до канцерогенів, які потім нагороджують нас колітами, гастритами, печія і запорами.

4. Копченості та ковбаса. Знову ж: канцерогени, ароматизатори, барвники, Е-добавки. Просто почитайте склад продукту, а потім знайдіть інформацію, що саме всі ці інгредієнти викликають.

Одні тільки Е-добавки можуть похвалитися провокуванням безпліддя, психічних розладів та ожиріння.

 Найшкідливіші продукти

5. Маргарин і продукти його містять (Тістечка, торти, креми, тісто). Маргарин є трансгенним жиром, а це найшкідливіший жир з усіх можливих. Його довгий вживання веде до порушення обмінних процесів і ожиріння.

6. Енергетики та кави. Постійне штучне стимулювання нервової системи призводить до неможливості розслабитися, психічних розладів і депресій і все це на тлі проблем з шлунком і кишечником. Також почитайте про шкоду молочних продуктів.

Найшкідливіші продукти

Якщо ви хочете змінити форму носа, то ринопластика у Хромова — це ідеальна для вас можливість звернутися до відмінного фахівця з великим досвідом роботи.