Главная → Айва: корисні властивості

Айва: корисні властивості

Батьківщиною айви вважаються азіатські країни, проте, наші садівники і дачники примудряються вирощувати ці плоди і на своїх городах. Зовні плоди айви дуже нагадують грушу.

У свіжому вигляді айву практично не вживають, тому що вона має досить таки терпким смаком. Основна причина такого в'яжучого присмаку — величезний вміст дубильних речовин. Плоди айви вкрай корисні, тому що, вони містять багато мікроелементів, вітамінів, які необхідні організму людини.

Айва: корисні властивості

Вони містять, як і ківі, фруктозу, лактозу, вітамін С, B1, В2, а також каротин. У насінні плоду міститься магній, кальцій, фосфор, титан і багато інші мікроелементи. Насіння часто використовують при приготуванні желе, тому що вони мають желюючий речовинами.

Що стосується калорійності, то 100 грам айви містить 38 кілокалорій.

Айва: корисні властивості

Айву дуже часто, завдяки великій кількості вітамінів і мікроелементів, використовують у народній медицині. Вживання в їжу айви рекомендується людям, страждаючим високим тиском. Цей плід має протизапальні і кровоспинні властивості.

Також дуже добре використовувати айву при розладі шлунка (необхідно зварити відвар з айви).

Корисна інформація для тих, хто зайнятий у сфері промисловості. Вас може зацікавити труба профільна та інша подібна продукція по самій вигідною ціною.