Главная → Що нового в Samsung Galaxy Ace 3

Що нового в Samsung Galaxy Ace 3

Якщо бути зовсім відвертим, матеріали та дизайн, використовувані в його попереднику в основному подобалися далеко не всім. Нове покоління відчувається і виглядає більш дорогим, враховуючи що початкова ціна набагато нижче позначки, з якої в основному стартував первісток. Сьогодні це смартфон без проблем можна знайти в наших магазинах.

Так що всі ті, хто хоче розлучитися з цією сумою можуть цілком бігти в магазин після прочитання огляду, смартфон цього варто.

У компанії слідують строго правилами розміщення управління які взяті на озброєння кілька років тому. Під дисплеєм завжди має бути присутня апаратна клавіша (з нею можна виводити смартфон з «сну»), а на правій клавіші — включення / блокування, на лівій — слот для карт пам'яті і здвоєна клавіша регулювання гучності, нижній торець розмістив тут роз'єм MicroUSB, а також мікрофон. Цей телефон чимось нагадує сумісного Галаксі wave.

На ній, до речі, традиційно знаходяться: динамік, камера зі спалахом, і назву виробника. У кращих традиціях від компанії тут виконана також і знімна кришка. Вона при цьому має фактуру, який нагадав нам модель Samsung i9100, що при цьому можна назвати досить вдалим ходом.

Завдяки також красивому візерунку можна також бути впевненим в тому, що всі потертості на кришці якщо з'являться, то вже зовсім не скоро. Вже ближче до нижнього торця тут також присутній і невеликий виступ, який на відміну від SGSII, тут практично непомітний в Samsung galaxy u.

Крім апаратної клавіші яка відповідає за команду "Додому" і, при її тривалому утриманні, з'являється виклик Диспетчера з останніх додатків, на фронтальній стороні знаходиться 3,8 "PLS-дисплей, датчик для наближення, додаткова камера для відеозв'язку. Датчика для освітленості тут немає. Все це прикриті загартованим склом яке називається Gorilla Glass.

Ліворуч і праворуч розташовані тут сенсорні кнопки "Назад" і "Меню" відповідно. Всі додатки до телефону ви можете завантажити через офіційний сайт самсунг.

Кришка, що прикриває задню панель набагато товщі ніж, наприклад, в моделі SGSII, але знімається вона настільки легко, що починаєш в перший час очікувати появи тут люфту. За тиждень користування з Galaxy Ace 2, можна переконатися в тому, що смартфони можуть бути якісними. У нашій пам'яті це така єдина модель, яку не можна змусити скрипіти при подальшій перевірці на кручення.