Главная → 5 прихованих причин зайвої ваги

5 прихованих причин зайвої ваги

Буває, що людям, які бажають позбутися зайвої ваги, не вдається це зробити, хоча вони і виконують усі приписи дієтолога. Пов'язано це з тим, що існують причини зайвої ваги, які не лежать на поверхні.

Отже, розглянемо 5 прихованих причин зайвої ваги. Не завадить також почитати, чому люди товстіють.

Алкоголь

Незважаючи на те, що він вельми калорійний, після його вживання з'являється апетит. А притуплене під дією алкоголю почуття міри сприяє переїдання. Крім того, під впливом спиртного сповільнюється метаболізм, а цього ніяк не можна допустити.

До речі, почитайте худнемо за тиждень відгуки, напевно ви знайдете щось цікаве від тих, хто вже має досвід боротьби із зайвою вагою.

5 прихованих причин зайвої ваги

Шкідливі звички

Шкідливі звички дають нам ілюзорну можливість піти від негативних ситуацій, розслабитися. Але слід знайти інші, менш шкідливі для організму способи піти від проблем, так як куріння, нічні клуби, сидячий спосіб життя — все це сприяє тому, що людина поступово набирає зайву вагу просто в силу свого способу життя.

 Вплив стресу

У процесі прийому їжі тривожні відчуття, пов'язані з пережитим стресом, притупляються. Тому багато знаходять тимчасове заспокоєння в їжі. Знайдіть інші способи заспокоєння: фізичні вправи, в'язання, йога та інші.

Гормональний дисбаланс

Викликати його можуть протизаплідні засоби, в основі яких лежать гормони. При неправильному підборі препаратів вони викликають збільшення ваги і порушують обмін речовин.

Хронічне недосипання

Якщо кількість часу, відведений на сон, занадто мало, то організм не встигає переробити всі необхідні речовини і запасає їх. Крім того, недосипання сприяє посиленню почуття голоду за рахунок вироблення гормону стресу.