Главная → Користь ананаса

Користь ананаса

У наш час екзотичний ананас, що виростає в Південній Америці, доступний всьому світу завдяки розвиненій міжнародній торгівлі. Через те, що свіжі або консервовані плоди — частина раціону жителів майже всіх країн, ананас не обійшли стороною дослідження дієтологів, які виявили цікаві властивості (Ананас для схуднення).

Користь ананаса

Ананас володіє чудовим тонізуючим ефектом завдяки великому переліку вітамінів, кислот, корисних поживних речовин і мікроелементів. Ананас дає бадьорість, відмінне самопочуття і знімає втому, що ідеально підходить для людей, що ведуть активний спосіб життя.

До того ж, ананас низькокалорійний і допомагає активному розщепленню зайвого жиру. Недарма різні екстракти ананаса використовують у багатьох засобах для схуднення. А що входить до складу ананасового соку бромелайн відповідає за пружність шкіри і володіє антисептичною дією.

Завдяки значному вмісту вітаміну С, ананас займає верхні рядки кращих стимуляторів імунної системи нарівні з ківі та лимонами.

Користь ананаса

Вживання соковитих ароматних плодів — не тільки задоволення і свято смаку, але ще і природне очищення організму від шлаків, і підвищення засвоєння білків.

А свіжий сік, через великий вміст заліза, стабілізує гемоглобін і дозволяє боротися з анемією. Також сік корисний для профілактики захворювань нирок і серцево-судинної системи.

В цілому ананас — чудовий помічник організму в боротьбі з хворобами та поганим настроєм.

Якщо ви хочете купити шезлонг для новонароджених, зверніть увагу на Jetem Premium, який відрізняється високою якістю і практичністю.