Главная → Як не поправитися за час відпустки?

Як не поправитися за час відпустки?

До сезону відпусток багато пані починають готуватися завчасно. І мова тут йде не тільки про покупку нових нарядів, але й про придбання найбільш привабливих форм. Дівчата сідають на суворі дієти, до знемоги займаються в спортзалі. А все для того, щоб потім зуміти втиснутися в суперузкіе джинси і красиво виглядати в облягаючому платті.

І ось, все готово до відпустки: валізи зібрані, квитки придбані, бронювання дешевих готелів в Берліні або Барселоні здійснене наперед. Здавалося б все чудово! Але нерідко трапляється так, що до кінця відпустки дами з жалем помічають, що фігура їх знову «попливла», і кілограми повернулися на ті місця, звідки були «вигнані» ціною нелюдських зусиль.

Як же зробити так, щоб, повернувшись із відпустки, не довелося засмучуватися, що улюблене плаття не сходиться в талії? Як втриматися від курортних гастрономічних спокус і не набрати зайвої? Потрібно сказати, що добитися поставленої мети не так вже й важко. Потрібно просто організовано підійти до питання свого харчування.

По-перше, потрібно намагатися їсти часто, не менше шести разів на день, скорочуючи, при цьому, розмір порцій. Як правило, якщо відпочинок проходить по популярній системі «все включено», то організувати такий режим харчування досить просто.

По-друге, намагайтеся вибирати менш калорійну їжу, вибираючи не пасту з жирним соусом, а овочеві салати. На десерт краще віддати перевагу фрукти, а не шоколадне тістечко. Втім, якщо дуже хочеться, то можна, звичайно, з'їсти і тістечко, але дозволяти собі таке потрібно не часто і, бажано, в першій половині дня.

Як правило, кращі готелі 4 зірки в Гданську, та й на інших курортах організовують харчування туристів за принципом шведського столу. У цьому випадку, важливо не нагортає на свою тарілку все підряд. Віддайте перевагу якомусь одному блюду, а після того, як воно буде з'їдено, швидше за все, добавки не буде потрібно.

Що ж стосується вибору напоїв, то кращий друг будь стежить за фігурою пані — це чиста вода без газу і ароматизаторів. Пити її, бажано, багато, не менше двох літрів, а от солодкі газованої води і коктейлі краще вживати в мінімальних кількостях, якщо вже не вдається відмовитися від них зовсім. Ну і, звичайно, не варто забувати про фізичну активність. Не варто весь відпустку лежати без руху на пляжі.

Плавайте, займайтеся аквааеробікою, грайте в пляжний волейбол — все це не тільки сприяє підтримці форми, але й дозволяє зайвий раз продемонструвати гарну фігуру, адже не дарма ви так довго «шліфували» її перед відпусткою!