Главная → Користь апельсина

Користь апельсина

Апельсин — це ціла скарбниця вітамінів і корисних речовин. Найбільше в ньому є вітамінів групи В (В1 і В2), А, РР і С, причому останнього — дуже багато, як і в лимонах. У 150 г м'якоті апельсина міститься близько 80 міліграмів аскорбінової кислоти, що більше повної добової норми споживання цього вітаміну на одну третину.

Крім того, в цьому фрукті є безліч мінеральних сполук натрію, магнію, калію, фосфору, кальцію і заліза.

Користь апельсина

Наскільки калорійні апельсини? Цей фрукт складається з особливих харчових волокон, які дозволяють тримати масу тіла в нормі. При споживанні апельсинової м'якоті у людини виникає відчуття насичення, так як це волокно розбухає у міру руху по травному тракту і збільшує обсяг «з'їденої» їжі.

Однак апельсини не дуже калорійні: в одному середньому фрукті міститься 70-90 калорій або 38 кілокалорій на 100 грамів цього фрукта.

З усіх видів апельсинів найбільш корисні сицилійські червоні, особливо вони допомагають при онкологічних захворюваннях. При вживанні всього 1 фрукта в день знижується ризик розвитку злоякісних пухлин. Крім того, апельсини добре чистять організм, природно рятують його від токсинів і шлаків.

Користь апельсина

За рахунок великої кількості вітаміну С цей фрукт використовується при профілактиці та лікуванні застуд, грипу, ангіни, бронхіту. Апельсини зміцнюють імунітет, особливо апельсинова шкірка. Вона стимулює в організму вироблення антитіл, захищає його від дій вільних радикалів.

Підсилити імунну систему можна і за допомогою ефірних олій, які знаходяться в шкірці.

Однак чи можуть апельсини бути шкідливими? При деяких захворюваннях — так. Заборонено їх вживання при наявності шлункової виразки, кишкового розладу, гастриту, при яких підвищується рівень кислотності.

Якщо апельсини їсти у великих кількостях, може розвинутися цукровий діабет. Однак якщо ви дотримуєтеся міру вживання цього фрукта, всі негативні наслідки можуть бути виключені.

Для тих, хто хоче смачно і корисно харчуватися, доставка японської їжі Вокер — це відмінна можливість як у робочий час пообідати, так і звільнити себе від домашньої готування до приходу гостей.