Главная → Здуття живота після їжі

Здуття живота після їжі

Здуття живота після їжі виникає за рахунок накопичення великої кількості газів у кишечнику. Рухаючись вниз по шлунково-кишковому тракту, вони виробляють неприємні звуки, не кажучи вже про дискомфорт у животі протягом довгого часу.

Основна причина здуття живота — це поглинання великої кількості повітря під час прийому їжі. Але є способи, які допоможуть уникнути такої проблеми.

Здуття живота після їжі

1. Ніколи не їжте на ходу. Перекушування, особливо під час робочого дня, шкідливі самі по собі, так як їжа не засвоюється повинні чином. Якщо ви хочете підкріпитися, тобто потрібно, сидячи за столом і поволі пережовуючи їжу.

2. На здуття живота може вплинути і повішене слиновиділення, яке провокується жувальними гумками. Уникайте їх зовсім, оскільки вони порушують роботу шлунка. Якщо вам потрібно освіжити дихання, випийте м'ятний чай або почистіть зуби.

3. Особливу проблему для кишечника створюють газовані напої, що утворюють максимальну кількість газів. До речі, вони входять до ТОП найшкідливіших продуктів. Якщо вам хочеться попити, то ідеальний напій — це мінеральна вода без газу або зелений чай.

Здуття живота після їжі

4. Здуття живота після їжі може виникнути і після таких продуктів як квасоля, горох, броколі. Від них не слід відмовлятися, але, враховуючи їх повільне переварювання, краще споживати їх після роботи.

5. Використовуйте трав'яні чаї на основі кропу або кмину. Вони допомагають роботі шлунку і кишечника і позбавляють від такої проблеми як гази.

Також читайте про найбільш серйозні причини гастриту.

За підтримки: Якщо у вас є маленька дитина, то напевно вас цікавлять Дитячі хвороби. Дізнайтеся, з якими проблемами ви можете зіткнутися.