Главная → Користь лимона

Користь лимона

Напевно кожному з нас відомий специфічно терпкий смак лимона, навіть одна думка про це фрукті змусить будь зморщитися. Але користь лимона в порівнянні з іншими фруктами просто колосальна.

Мало хто знає, що лимон цілком реально виростити в домашніх умовах, просто посадивши лимонну кісточку у великому горщику. Вирощене в домашніх умовах деревце, здатне приносити врожай до тридцяти плодів в рік, але були випадки, коли зовсім невелике дерево давало врожай до двохсот лимонів.

Користь лимона

Енергетична цінність становить 31 ккал на 100 г продукту. Користь лимона полягає в тому, що в його м'якоті присутні вітамін С, органічні кислоти, каротин, вітаміни і пектинові речовини дуже корисні при сечокам'яній хворобі, шлунково-кишкових захворюваннях, гіпертонії, авітамінозі, серцевих порушеннях, подагрі.

Також шкірка лимона ефективно відбілює зуби (Продукти для зубів) і зміцнює ясна. Лимон — прекрасний засіб для догляду за шкірою обличчя. Сік лимона, розмішати з водою, непогано справляється з веснянками, а так само з прищами і пігментними плямами.

Але існують властивості лимона, які помилково приймають за корисні. Наприклад, багато дівчат вважають, що лимон має контрацептивні властивості. Але виступити в ролі протизаплідного засобу, лимонний сік не здатний.

Внаслідок чого, вживати лимон бажано тільки перевіреним способом.

Якщо вас цікавить масажна продукція, то ви можете придбати масажні столи для свого нового салону. Вигідні ціни вам гарантовані.