Главная → Як можна схуднути без дієт

Як можна схуднути без дієт

Ми продовжуємо тему, розпочату в статті чому люди товстіють. Відомо, що однією з причин регулярного набору ваги є неправильна робота підшлункової залози, яка надмірно перевантажена швидкими вуглеводами. Використовуючи невеликі коректування в харчуванні, можна без купи пігулок і БАДів швидко відновити свій організм і схуднути без дієт.

Дотримуючись деяких правил, вже через кілька місяців підшлункова залоза повернеться в звичний режим, і ви спокійно зможете їсти улюблені шоколадки, не боячись набору ваги. Тут є невелика обмовка, коли організм позбавляється від залежності до солодкого, всі десерти набувають занадто нудотний смак і у великій кількості їх вже не захочеться з'їсти, а невеликий шматок торта на дні народження ніяк не позначиться на красивої фігури. Так що при здоровій підшлункової суцільні переваги. :)

kak-pohudet-bez-diet-1

Виділіть у своєму житті кілька місяців. Враховуйте, що чим довше ви страждаєте зайвою вагою, тим більше часу вам знадобиться. Ні в якому разі не обмежуйте себе в кількості їжі, тільки в його якості! Це найважливіше умова. Ви не повинні голодувати, щоб схуднути, ви повинні харчуватися повноцінно.

Нехай у вас буде щільний сніданок, обід, полуденок і вечерю, це не завадить вашому схудненню. Ось такий от парадокс, саме так можна схуднути без дієт.

Але секрет полягає в самих продуктах. Використовуючи глікемічний індекс продуктів, виберіть собі ті, у яких показник нижче 50. Повільні вуглеводи не будуть перевантажувати підшлункову, і протягом дня у вас буде постійне відчуття насичення.

Наприклад, ви можете вживати м'ясо, рибу, морепродукти, гречану кашу, бурий рис, овочі, фрукти, яйця, чорний шоколад, чай і багато інших корисних продуктів.

kak-pohudet-bez-diet-2

Чому доведеться відмовитися? Від чорної кави, спиртного, цукру, білого хліба, мучного, будь-яких десертів, консервованих продуктів. Перевага в тому, що харчуючись повноцінно, без дієт, але тільки продуктами з низьким глікемічним індексом, ви будете почувати себе прекрасно. Зупинити вас може тільки туга за минулим способу життя. Але ви ж відмовляєте собі тільки у шкідливих продуктах, які шкодять вашій підшлункової, а в іншому їсте все, що душа забажає.

Альтернативу можна знайти завжди, купіть собі блендери Київ і готуйте фруктові коктейлі, наприклад.

Для більш детального вивчення цієї системи можна почитати книги Мішеля Монтіньяка, який детально розповідає про вплив швидких вуглеводів на збільшення зайвої ваги і як цього всього уникнути, не вдаючись до дієт і не страждаючи від голоду.