Главная → Як вилікувати харчову алергію

Як вилікувати харчову алергію

Харчова алергія — це реакція організму на різні продукти і їх інгредієнти. Алергію частіше викликає білок, рідше вуглеводи, жири. У більшості випадках причиною харчової алергії є спадковість.

Як же вилікувати харчову алергію? Перш за все, потрібно піти до лікаря, здати аналізи для того, щоб виявити інгредієнт, який викликає алергію, і обговорити з лікарем ваш раціон у харчуванні. Найчастіше у маленьких дітей по подібним аналізам не виявляються причини алергії.

Процес лікування дуже простий: потрібно відмовитися від продуктів, які викликають алергію, а значить, дотримуватися спеціальної дієти. Продукти, що викликають алергію, — це риба, морепродукти, яйця, молоко, какао і відповідно шоколад, мед і горіхи, фрукти і овочі (червоних і оранжевих відтінків). Всі необхідно прибрати з харчування.

Як вилікувати харчову алергію

Багато хто сьогодні не знають, як лікувати алергію, хоча для цього іноді достатньо просто слідувати нескладним радам. Продукти, що викликають алергію, після теплової обробки, стає менш небезпечним, так як відбувається часткове руйнування білка. Також не варто захоплюватися різними консервами, адже в них міститься багато цукру, солі, оцту і не треба давати їх дітям.

Слідкуйте за тим, що їсть дитина і як часто, не кажучи вже про своє збалансованому харчуванні. Продукти, що викликають алергію, можна замінити неаллергенних, які будуть містити досить корисних речовин.

Часто відбувається так, що з віком або через якийсь час, алергія проходить. Аналізуйте своє харчування, і ви зможете розібратися з тим, що не підходить саме вашому організму.