Главная → Що їсти на вечерю, щоб схуднути

Що їсти на вечерю, щоб схуднути

Багато хто впевнений, що вечірня їжа в принципі шкідлива для тих, хто хоче схуднути. Але це не зовсім так. Насправді, вечеряти потрібно, але робити це треба правильно.

Для бажаючих скинути вагу є один суттєвий заборона під час вечері — вживати крохмаль і прості вуглеводи в будь-якому вигляді. Тому варто уникати картоплі, солодощів, хліба, рису, макаронів і пельменів — все це можна дозволити собі вдень, а ось увечері слід віддавати перевагу їжі, багатої вітамінами та клітковиною.

Що їсти на вечерю, щоб схуднути

Не потрібно їсти те, що саме ваш організм буде перетравлювати довго. Зазвичай прекрасно перетравлюються нежирний сир, варені яйця, груші, яблука, цитрусові, овочі без крохмалю. Вечеря повинна бути легкою і проходити не пізніше ніж за 2-3 години до того, як будете лягати спати.

Але головне — не варто відразу після вечері повністю виключати фізичну активність — краще прогулятися з собакою, пограти з дитиною і т.п. Класичним прикладом дієтичного вечері буде небагато білкової їжі і невелика порція свіжих або тушкованих овочів без крохмалю.

Також слід враховувати сезон. Наприклад, влітку і на початку осені краще уникати гарячих овочів, тушкованих з маслом, вже краще з'їсти свіжий овочевий салат, рибу або м'ясо. Взимку ж можна вживати більше гарячого.

Для приготування страв використовуйте італійські сковороди з керамічним покриттям, які ідеально підходять для сучасної кухні.