Главная → Що відбувається в організмі при діабеті

Що відбувається в організмі при діабеті

Коли підшлункова залоза перестає (майже перестає) виробляти інсулін, у крові людини підвищується цукор — це означає, що людина захворіла на цукровий діабет.

Основними ознаками хвороби вважають сухість у роті, вживання великої кількості рідини, швидка стомлюваність, погано загоюються рани.

Цукровий діабет характеризується повним виведенням рідини з організму, вона просто не засвоюється клітинами. У хворих на діабет може наступити часткова або повна втрата зору (продукти для зору), аденома простати і інші хвороби.

Що відбувається в організмі при діабеті

Тривалий час ніхто не знав про причини виникнення діабету, хоча вперше про нього згадується у 3-му тисячолітті до н.е. І лише на початку минулого століття вчені змогли визначити, загибель яких клітин в підшлунковій залозі викликає діабет і виділити з них окремо інсулін.

Рівень глюкози в крові необхідно постійно контролювати і при перших ознаках цукрового діабету ставати на облік у поліклініці, де лікуючий лікар пропише вид інсуліну та його кількість.

Інсулін приймають перед вживанням їжі, так як він сприяє засвоєнню клітинами організму глюкози, отриманої в результаті перетравлення вуглеводів. Відповідно відсутність інсуліну викликає підвищення глюкози в крові. Також слід вводити інсулін тривалої дії незалежно від вживання їжі, так як глюкоза також накопичується в організмі.

Читайте самі різні рецепти страв, щоб приготувати щось смачне для своїх гостей.