Главная → Корисна хурма

Корисна хурма

Хурма з'являється на прилавках наших магазинів з першими заморозками. Свій незвичайний смак вона придбала за рахунок високого вмісту танінів.

Це ідеальний варіант для позбавлення від депресії, а користь для організму незаперечна, адже 3,5% цього фрукта складають пектини і клітковину.

Корисна хурма

Як відомо, клітковина не перетравлюється в кишечнику, але, розбухаючи, вона здатна просувати харчової грудка, захоплюючи з собою по шляху токсини і шлаки. Одна хурма вранці натщесерце і ви забезпечите собі встановлення нормальної мікрофлори в кишечнику без всяких підозрілих покупних йогуртів з цукром. Оздоровити весь організм вам допоможе лікар остеопат у Пітері, а ось попередити розвиток різних захворювань ви цілком можете самі, поповнюючи свій денний раціон такими фруктами як хурма.

Оранжевий колір фрукта говорить про наявність бета-каротину, який сприятливо впливає на гладкість і еластичність шкіри, не кажучи вже про позитивний ефект на зір і імунітет.

Іони калію і магнію в хурмі налагодять роботу судин, вітаміни Р і С зміцнять всю серцево-судинну систему.

Гарна новина для тих, хто стежить за своєю фігурою: в хурмі достатньо нобілетіна, який запобігає розвитку ожиріння, а також уповільнює розвиток цукрового діабету.