Главная → Як прикрасити закуски

Як прикрасити закуски

Вимоги до святкового столу особливі. Якщо в будні основним критерієм вважається швидкість приготування страви і його максимальна простота в подачі до столу, то під час проведення трапез, приурочених до різних пам'ятних дат у житті родини або колективу, особливо цінується ще і яскраве, оригінальне оформлення страв на столі.

Холодні і гарячі закуски — обов'язкові елементи на такому столі, вони краще за всіх інших страв підходять для різної кулінарної «гримування». Дуже легко, проявивши всього лише трохи фантазії, можна змінити зовнішній вигляд овочів і фруктів на столі.

Як прикрасити закуски

Наприклад, огірки свіжі, солені чи мариновані можна нарізати по довжині тонкими пластинками, а потім згорнути їх у рулетики. Якщо така харчова конструкція не буде триматися, то такий огірковий рулет можна насадити на шпажку з зубочистки.

З помідорів легко за допомогою ножа можна зробити квітковий бутон. Стебла зеленої цибулі дуже легко перетворюються в імпровізовану пензлик. Для цього ножем необхідно зробити надрізи на самому стеблі.

Поки ви будете шукати на http://www.galaktica.ru/korporativnie_vecherinki/, яку пісню заспівати під час своєї вечірки або корпоративна, на столі легко розійдуться канапушкі з фруктами і ягодами. На шкірці лимона перед його нарізуванням і подачею на стіл, ножем можна проробити борозенки по всій поверхні, а вже потім розрізати на гуртки. Такі гуртки на столі будуть чимось нагадувати шестерінки-зірочки якогось механізму.

А для фаршированих яєць можна запропонувати варіант, при якому їх поверхню змазується майонезом, а потім посипається подрібненою арахісом або дрібно рубаними ядрами волоських горіхів. Отримана композиція буде чимось нагадувати їжачка.