Главная → Корисні властивості чорниці

Корисні властивості чорниці

Часом, пріболев, ми звертаємося, як і наші предки, до природних ресурсів. Про користь листяних ягід знає кожен, але якими саме володіє чорниця, скажуть не всі.

Чорниця росте на вологому і болотистій місцевості. Найбільш сприятливою місцевістю для цієї ягоди є Сибірський регіон, який відрізняється своїм чистим повітрям і здоровою екологією. І не одні таблетки і препарати, не замінять користі листяних ягід, так як це натуральний вітамін С, а не створений хімічно, як і в апельсинах.

Корисні властивості чорниці

Сибірська чорниця — кладец вітамінів, органічних кислот і солей. Містяться в ній корисні речовини піднімають фізичний тонус, сприятливо позначаються на розумових здібностях людини і знімають втому. Цілющі властивості чорниці неодноразово підтверджують вчені всього світу.

Крім корисних ягід, використовуються і листя чорниці. Наполягаючи відвари з чорничних, брусничних і журавлинних листя, їх потім можна додавати в чай. Особливо це добре взимку, коли вітаміни надходять до нас в дуже обмежених кількостях.

Дані відвари перешкоджають передчасному старінню клітин всього тіла.

Стежачи за своїм здоров'ям і здоров'ям свіх близьких, вживайте частіше ягоди чорниці, брусниці та журавлини в свіжому вигляді, не забувайте запасатися листям і ягодами на зимовий період.

Заходьте на сайті http://6girlsgames.ru/, якщо ви шукайте захоплюючі ігри для дівчаток, модняшкі, одевалки і багато іншого.