Главная → Як прийти у форму після свят

Як прийти у форму після свят

Закінчується низка довгих зимових свят, зазначена рясним застіллям, і всі ці надмірності відклалися в пару-трійку абсолютно непотрібних кілограмів, від яких потрібно скоріше позбуватися.

Перш за все, не варто вдаватися почуттю провини, картати себе і ні в якому разі не опускати руки. Треба терміново почати курс експрес-схуднення розрахований на місяць, щоб повернути минулу форму, а може й навіть трохи постройнеть.

Як прийти у форму після свят

Треба якомога більше рухатися. Підвищена фізична активність сприяє прискоренню обміну речовин. Біг підтюпцем, інтенсивна ходьба і навіть просто енергійні танці, якщо немає велотренажера, допоможуть спалити зайві калорії.

Варто на весь місяць зайняти себе невідкладними справами і придумувати заняття, які допоможуть відволіктися від набігів на холодильник. Розпишіть свій день по хвилинах, після свят насправді легко повернутися в робоче русло, адже сил і енергії для цього достатньо.

Продумайте меню на тиждень і готуйте продукти заздалегідь, наприклад, можна подивитися рецепти на http://kushat.info/ і запастися всім необхідним. У цьому випадку вам буде легше впоратися з бажанням з'їсти щось зайве.

Не забувайте пити в день як мінімум 8 склянок води, пийте і зелений чай, який очистить організм від шлаків.

Як прийти у форму після свят

Є треба не менше 3 разів на день і не забувати про декілька перекусів горіхами, сиром або фруктами. Інакше організм вирішить, що його збираються посадити на голодний пайок і почне уповільнювати обмін речовин, перейде на аварійний режим роботи і буде відкладати калорії про запас, а не спалювати їх. Є треба починати, якщо тільки з'являється почуття голоду.

Не варто забороняти собі якихось страв, але порції треба робити мінімальними. Через кілька днів ви й не помітите різниці між великою й маленькою тарілкою.

Алкоголь сприяє апетиту, тому краще всього відмовитися на час схуднення від спиртних напоїв.

Варто відмовитися на цей місяць і від одягу вільного покрою. Обтягуючі джинси і вузька спідниця вчасно просигналять про зайву шматку пирога і ви зможете мотивувати себе в схудненні.