Главная → Користь томатного соку

Користь томатного соку

Томатний сік — це справжня скарбниця мінералів і вітамінів. Він не тільки підтримує тонус організму, але і лікує його. Саме з цієї причини його визнали натуральним медикаментом.

Томатний сік грає велику роль в лікуванні та профілактики онкологічних захворювань, а також відмінно підвищує імунітет.

У даному соку дуже багато вітаміну A і C, тим самим вживаючи його, ви уповільнює процес старіння організму. Цей прекрасний вітамінний коктейль підтримує вас у чудовому стані як зовні, так і внутрішньо.

Користь томатного соку

Також варто відзначити, що даний сік містить вітаміни B1, B2, B5, B6, k, а так само багатий калієм, магнієм, залізом, марганцем, фосфором, міддю, цинком і хромом.

Не можна не сказати про те, що томатний сік допомагає боротися з раком. У його склад входить лікопін, який захищає клітини нашого організму від впливу радикалів.

Щоб підвищити імунітет слід щодня пити склянку томатного соку протягом двох-трьох тижнів. Цей сік захистить вас від застуд в холодну пору року. Крім того, томатний сік чудово знижує рівень холестерину.

Достатньо лише щодня випивати склянку напою, і ви відчуєте себе краще.

Ні для кого не секрет, що сік з томатів просто подарунок для тих, у кого проблеми з травною системою. Він відмінно допомагає при запорах і дуже ефективний під час дієти.

Пийте якомога частіше томатний сік, і ваш організм буде сильним всередині і зовні.

Замовте напівфабрикати оптом по найоптимальнішим для вас цінами.