Главная → Лялькова їжа своїми руками

Лялькова їжа своїми руками

Практично кожна дівчинка на світі грає в магазин або в дочки-матері. Щоб цікавіше було грати, для магазину потрібні товари, а для приготування лялькового обіду — продукти.

Часто в грі задіяні м'ячики, камінчики, рвана папір та інші предмети, які мало чим нагадують справжню їжу. Інша справа — «справжні» булочки, фрукти, овочі, котлети і, звичайно, цукерки. Сміливо беремося за справу.

Вам будуть потрібні: картонні яєчні упаковки, клей, ємність з водою, деко, духовка, дерев'яна дощечка, пластилін або замазка, гуаш, водоемульсійна фарба, лак, цукеркові обгортки.

Лялькова їжа своїми руками

Звичайно, ви завжди можете пограти зі своєю дитиною в онлайн ігри з тематикою приготування їжі, а можна пограти і в щось інше, наприклад, в онлайн ігри з Скубі Ду, але іноді цікавіше провести час за спільною справою. Поєднуйте різні види діяльності і ваша дитина буде різноманітно проводити час.

Отже, готуємо овочі та фрукти.

Візьміть картонні упаковки і, замочивши їх у теплій воді, залиште так розмокати на ніч. Вийде тісто, з якого сліпите яблучка, персики, грушки, картоплю, помідори і так далі.

Розкладіть їх для сушіння на дощечці і залиште в теплому місці. Коли вони стануть трохи вологими, викладіть «продукти» на деку і досушити в духовці при низькій температурі (до 100 градусів).

Хліб і батон можна приготувати з пластиліну або замазки. Виліпити їх підходящої форми і розміру. На батоні зробіть стеком насічки.

Пластилінові і паперові вироби пофарбуйте зверху фарбою потрібного кольору і гарненько висушіть.

Цукерки сформуйте з пластиліну і загорніть в фантики, а щоб вони залишалися загорнутими, капніть трохи клею.