Главная → Правильне харчування для хребта при остеохондрозі

Правильне харчування для хребта при остеохондрозі

Багато людей намагаються лікувати і зір, і слух, і запальні процеси в легенях, намагаються підтримати роботу щитовидної залози, борються з нападами головного болю, але такі старання іноді марні. Адже всі ці недуги є наслідком, а причина може бути в хребті.

Хребет є головним стрижнем нашого організму, на нього припадає велике навантаження. У разі хвороби хребта його досить складно лікувати, хоча захворювання хребта можна попередити правильним харчуванням.

Щоб кістки хребта були міцними, необхідно їсти їжу, що містить кальцій. Його багато в курячих яйцях, рибі і в сирі.

Правильне харчування для хребта при остеохондрозі

Для здоров'я міжхребцевих дисків варто вживати ті продукти, які багаті амінокислотами, їх містять м'ясо, нежирна птах і риба, молочнокислі продукти.

Не варто забувати про продукти рослинного походження. Адже тільки в них є незамінні рослинні амінокислоти.

Зверніть увагу, що такі вітаміни як А, D, Е, К дуже потрібні для правильної роботи хребта, але пам'ятайте, що вони засвоюються тільки лише в поєднання з жирами. Врахуйте, що не можна виключити з раціону рослинне і вершкове масло.

А для відновлення тканин міжхребцевих дисків потрібен комплекс вітамінів В.

Вживайте яйця, печінка, твердий сир, кукурудзу, капусту, горох, різні горіхи і насіннячка. Такі продукти забезпечать поставку в організм елементів фосфору, магнію, заліза, марганцю.

При збалансованому харчуванні ваш хребет буде правильно функціонувати.

Варто пам'ятати, що одним лише харчуванням ви хвороба не зупините. Правильно харчуючись, можна тільки попередити захворювання, а коли вже потрібне лікування поперекового остеохондрозу народними засобами або навіть медичне втручання, не баріться і не запускайте своє здоров'я.