Главная → Млинці для тих, що худнуть

Млинці для тих, що худнуть

Ми звикли вважати, що млинці є вкрай калорійною стравою. Але чи так це? Кожен рецепт має свої особливості.

Замінюючи один інгредієнт більш корисним або придатним саме вам, блюдо перетворюється — стає менш або більш калорійним, корисним чи шкідливим, святковим або блюдом на швидку руку.

Млинці — це не тільки порожні калорії. Для їх приготування використовується борошно, яка в своєму складі містить групи вітамінів В (В6, В3 або РР, В2, В1), а також залізо, магній, цинк і мідь.

Борошно для випічки ви можете вибрати по своїх індивідуальних переваг. Це може бути вівсяна, пшенична, гречана або рисова мука. Найкраще вибирати борошно грубого помелу.

Млинці для тих, що худнуть

Необхідним інгредієнтом для млинців є яйця, які у своєму складі містять величезну кількість корисних вітамінів, таких як В12 і В5,, К, D, Н, Е, А, фолієву кислоту.

Також для приготування млинців вам буде потрібно молоко, в складі якого міститься ряд вітамін, необхідних для кісткової тканини і для зміцнення нервової системи.

Завдяки різноманітній начинці для млинців, ви зможете самі підібрати для себе необхідний комплекс вітамін. Якщо начинка буде грибна, тут будуть працювати вітаміни групи В, якщо яблучна — клітковина і пектин.

Якщо начинка буде сирна, організм отримає органічні кислоти, вітаміном B2 і селен. Також начинка може бути приготована з риби, пісного м'яса, фруктів або овочів.

Пам'ятайте, що для схуднення в млинцях повинно бути мінімум цукру, в якості альтернативи використовуйте мед або джем на фруктозі.

Ще одна порада — їжте млинці в першій половині дня, щоб калорії не встигли відкластися в жир.

Для тих, кому не страшні зайві кілограми, осетинський пиріг з картоплею і сиром — це відмінне блюдо для сімейного свята.