Главная → Багато хто побоюється саме зимового періоду, коли запаси овочів і фруктів сильно скорочені.

Багато хто побоюється саме зимового періоду, коли запаси овочів і фруктів сильно скорочені.


Вегетаріанської стіл особливо привабливий влітку і восени, коли готувати навіть толком не потрібно, щоб смачно і ситно поїсти. Багато хто побоюється саме зимового періоду, коли запаси овочів і фруктів сильно скорочені. Але цього не варто боятися, так як продуктів для вегетаріанського столу навіть взимку предостатньо для смачних трапез.

Просто ми не звикли вживати це в звичайному денному раціоні вегетаріанського харчування.

Картопля. Намагайтеся його якомога менше варити або смажити. Будь-яка теплова обробка повинна бути «злегка» просмажене або проварена, щоб в картоплі залишилося хоч що-небудь крім крохмалю.

Цей же залишається актуальним і для всіх інших овочів.

Продукти для зимового вегетаріанського столу

Морква, капуста, буряк. Це найбільш прийнятні для нашого регіону овочі, які викликають тепло в організмі. А страв, які можна зробити на основі цих овочів просто безмежно.

Сухофрукти. Їх можна додавати в різні страви, вкачестве десерту або їсти окремо. Це відмінна альтернатива свіжим фруктам.

Горіхи, насіння. Створюють відчуття тепла і насиченості в шлунку, ніж дуже хочеться в зимову пору року. Їх також можна їсти окремо або додавати в різні страви.

Квашення і соління. Особливо корисна квашена капуста, в якій багато вітаміну С. Поль Брегг написав цілу книгу, щоб розповісти про те, наскільки корисна квашена капуста. Зберігання квашеної капусти не створює комфорту, її поміщають в холодильник і вона там може зберігатися дуже довго.

Продукти для зимового вегетаріанського столу

Каші. Вегетаріанський стіл включає в себе приготування різних каш, з якими можна створювати власні рецепти, використовуючи всі вище вказані продукти.

Гриби. Їх можна їсти в будь-який час року, і подавати з легким салатом або в складі квашень.