Главная → Худнемо ситими

Худнемо ситими

Наскільки страхітливо для кожного з нас звучать слова «дієта», «здорове харчування», «схуднення». Перший страх, який спливає в голові — обмеження та заборону. Нам здається, що всі ці процеси заберуть у нас все задоволення в житті. Давайте розглянемо зворотну сторону питання.

Наведемо кілька ситуацій, які стануть прикладом, як для молоденьких дівчат, так і для мам з багатодітних сімей.

По-перше, у кожного з нас існує право вибору і ми всі вільні ним скористатися. Якщо ви вирішили схуднути або просто привести ваш організм в порядок, перше, що необхідно зробити — це отримати максимум інформації. Адже худнути можна і з делікатесами.

Сьогодні дієтологи усіх континентів пропонують таку кількість різноманітних дієт, що ви завжди можете підібрати для себе підходящий варіант. Якщо ви молода дівчина, живете одна, маєте роботу, яка не вимагає фізичного навантаження, ви завжди можете дозволити собі фруктово-овочеву дієту з відвідуванням спортзалу. Ви самі собі господиня.

Ви самостійно заповнюєте холодильник, в якому не буде спокус, і самі розподіляєте вільний час.

Фруктово-овочева дієта може включати в себе капусту, помідори, огірки, селера, сирий буряк, морква та інше. Якщо ви дотримуєтеся овочевої дієти, ви можете готувати салати із соусами невеликий жирності, робити різні овочеві рагу. При таких обмеженнях бажано вживати молочні продукти з низьким вмістом жирності.

Не забувайте, що фрукти не повинні містити багато цукру.

худнемо ситими

Якщо ви мама трьох дітей і чоловіка, якому просто необхідно щоденне споживання м'ясної їжі, розгляньте варіант білкової дієти. Підберіть собі раціон, який дозволить вам ситно їсти в колі вашої сім'ї, але, при цьому, ваші кілограми будуть поступово йти. М'ясо, риба, сир, яйця.

Всі ці продукти у поєднанні з овочевими салатами сприяють зниженню ваги.

Білкова дієта дозволить вам насолодитися смаками нежирного м'яса, риби різних сортів, сиру, молочних продуктів. Основним правилом в даному раціоні є правильне приготування їжі і поєднання продуктів. Якщо ви готуєте м'ясо, вам краще приготувати його на пару, поєднати його з легким овочевим салатом і запити зеленим чає без цукру.

По-друге, не забувайте про звичку. Міняйте ваші згубні звички. Пам'ятайте, що все до чого звикає людина залишається з ним на довгі роки, стає образом його життя.

Якщо з раннього дитинства вас привчили до смаженого м'яса з макаронами і майонезом, ви завжди можете це виправити. Перемкнетеся на м'ясо, яке ви приготуєте на пароварці. І ситно і корисно.

Коли це увійде в звичку, ви вже не захочете його смажити і відчувати дискомфорт від цього бажання.

Будь-який продукт, який ми споживаємо, має свої позитивні характеристики. Все залежить від його приготування і поєднання з іншими продуктами. Шукайте інформацію про продукти, пробуйте, експериментуйте і знаходите для себе найоптимальніший варіант.

Все у ваших руках.

Все складне, тільки здається таким. Обов'язковою умовою при якому починанні є час і вміння терпіти.