Главная → Чому зайві кілограми повертаються?

Чому зайві кілограми повертаються?

Чому зайві кілограми можуть повертатися? В дійсності у всьому винні «голодні» дієти, які можуть призводити до спалювання не тільки жирових відкладень, але і м'язової тканини.

На серйозні обмеження в їжі організм може реагувати створенням жирових депо, а також уповільненням обмінних процесів. В результаті схуднути на тривалий час не виходить.

Що можна зробити для того, щоб зайві кілограми не поверталися?

1. Постарайтеся почати вживати знежирені продукти. При цьому тваринні жири споживайте в обмеженій кількості. В ідеальному випадку тваринні жири замініть рослинним маслом.

Чому зайві кілограми повертаються?

2. Постарайтеся їсти 5 — 6 разів протягом дня. Дуже важливо контролювати розмір кожної порції. Справа в тому, що потрібно їсти їжу в невеликому обсязі.

3. Щодня пийте, принаймні, 2 літри мінеральної води без газу.

4. Вечеряйте, як мінімум, за 1,5 — 2 години до сну.

5. Відмовтеся від фаст-фуду, який дуже шкідливий для організму.

6. Постарайтеся їсти повільно, адже ви повинні відчути смак їжі. Це стане запорукою того, що ви відчуєте задоволення. Мозок зможе відчути насичення приблизно через 20 хвилин.

Завдяки тому, що ви будете насолоджуватися кожним шматочком, ви не будете переїдати.

7. Починайте займатися спортом. Пам'ятайте про те, що не тільки дієта може дати ідеальну фізичну форму й додати тонус м'язам. Завдяки обмеженням в харчуванні можна тільки позбутися від зайвих кілограмів.

У зв'язку з цим, починайте займатися аеробікою та силовими вправами, завдяки яким незабаром ви зможете пишатися власною фігурою.

До речі, відвідайте http://queen-time.ru/salaty/, де ви зможете знайти відмінні рецепти салатів для підтримки гарної фігури.