Главная → Акацієвий мед

Акацієвий мед

Акацієвий мед — це найвишуканіший сорт природного ласощі. Містить фруктозу і глюкозу, вітаміни та мікроелементи. Має не тільки відмінний смак, але і лікувальні властивості.

Дозволено мед, для людей хворих на цукровий діабет.

Акацієвий мед має протимікробну і лікувальну дію при різних захворюваннях шлунка. Не викликає алергію. Відновлює артеріальний тиск і благотворно впливає на роботу серця і судинну систему, печінки і нирок.

Якщо приймати мед 1-2 місяці в день 50 г, то покращується стан організму, тонус, склад крові, підвищується гемоглобін.

Акацієвий мед

Акацієвий мед лікує захворювання очей. Примочки з меду допомагають при кон'юнктивіті.

Також такий мед допоможе при захворюваннях шкіри, ротової порожнини. Є відмінним засобом для відновлення нервової системи, має заспокійливу дію. Якщо протягом дня займаєтеся напруженою розумовою роботою або погано спите, приймайте мед перед сном.

Корисний мед і для людей пенсійного віку.

Акацієвий мед очищає печінку. Має протимікробну і сечогінним засобом при захворюванні сечостатевої системи. Застосовується при захворюванні органів дихання.

У лікувальних цілях мед приймають в розчиненому вигляді, в процесі відбувається краще засвоєння корисних речовин в організмі людини.

Якщо вас цікавить ремонт apple, то на http://mac-profi.ru/remont-macbook ви зможете замовити вигідні послуги. Сервісний центр apple допоможе вам вирішити проблеми з технікою.