Главная → Моніторинг обмінників

Моніторинг обмінників

Моніторинг обмінників призначений для автоматичного або ручного обміну електронної валюти. У них представлена графічна інформація, що відображає дані про курси і резервах різних обмінних пунктів. Ці відомості постійно оновлюються, що гарантує наявність найсвіжіших даних про курси обміну, а це в свою чергу в значній мірі спрощує пошук найбільш привабливого сайту-обмінника.

Моніторинг обмінників BestChange.ru був створений спеціально для найбільш швидкого і зручного підбору вигідних обмінників електронних грошей. У складі їх сервісу реалізовано декілька варіантів пошуку валютної пари:

  • Табличний варіант;
  • Випадаючі списки;
  • Топ-20 напрямків.

З використанням таблиць вибору напрямків можна в два кліка відшукати потрібну валютну пару, наприклад, Liq Pay — Credit Card, при застосуванні випадаючих списків для цього знадобиться 4 кліка, а в разі переходу з «популярних напрямків» знадобиться всього 1 клік.

Для того, щоб зробити моніторинг обмінників максимально вигідним для відвідувачів, можлива роздача безкоштовних грошових бонусів. Його одержати може кожен, хто бажає. Всього лише необхідно мати електронний гаманець і заповнити необхідну форму.

За допомогою цієї технології обмін електронних валют став швидше, зручніше і безпечніше. Моніторинг обмінників стане для вас надійним і постійним помічником.