Главная → Правильне схуднення

Правильне схуднення

Правильне схуднення в корені відрізняється від будь-яких дієт. І в першу чергу, своїм настроєм, емоційним фоном і залученістю в процес. Це найважливіша складова.

Подивіться на спортсменів, вони можуть бути супер натренованими, але якщо вони не націлені на перемогу, якщо вони не зібрані, то ніякого успіху не буде. Тому правильне схуднення — це правильний настрій. І що ж потрібно робити, щоб все вийшло?

правильне схуднення

Завести щоденник

Для чого це потрібно? Щоб відстежувати свій стан. Коли ви записуєте свої відчуття, переживання та інші емоції, ви в силах їх проаналізувати, зрозуміти. Можливо, ви худнете вже не перший раз і спробували вже все: мед для схуднення, тренування, масаж.

Якщо так, то щоденник був би гарною підмогою, щоб побачити, коли може відбутися помилка.

Не варто боятися поразок, це всього лише невелика зупинка на шляху до перемоги, всього-. З таких маленький поразок складається ваш великий досвід, який в кінцевому підсумку і приведе вас до успіху.

Щоденник не повинен бути зобов'язалівкою для вас. Звичайно, варто виробити в себе дисциплінованість і писати хоча б раз у кілька днів, це просто сформує у вас корисну звичку стежити за своїм харчуванням — вже який плюс в роботі над собою. Але якщо не хочеться, не треба себе змушувати, закиньте його і дістаньте тоді, коли почнете правильне схуднення з новими силами.

pr-pohydenye-2

Вірити на 100% в своє схуднення

Цей пункт здається дуже легким, але насправді він найважчий. Що значить вірити в своє схуднення? Це означає, що ви уявляєте собі чітку картину того, як стали худими і стрункими.

Спробуйте! Як мінімум у вас виникнуть неприємні відчуття (які тут же потрібно записати в щоденник). Ваш зайву вагу вам не ворог, він вас захищає і оберігає, просто ви не усвідомлюєте, чому саме.

А якщо людину позбавляють захисту і комфорту, то це завжди неприємно.

Все, що вам потрібно зробити — це виписати, що ви відчуваєте. Як тільки ви запишіть всі свої страхи і переживання на папір, вони придбають зовсім інший сенс, ви зможете зрозуміти, чого ви так боялися в схудненні. Є один дуже важливий закон в житті: якщо у вас немає бажаного, значить, ви цього насправді не хочете.

А «насправді» — це підсвідомі страхи родом з дитинства.

Сформуйте свій новий образ себе і постійно тримаєте його в голові, вірте в нього. Вірте в те, що це вже стало реальністю. Не колись, а вже. У будь-який вільний час прокручивайте цей образ.

Посилюючи його подумки, ви формуєте свою нову реальність.   : Smile:

pr-pohydenye-3

Радійте життю зараз

Не чекайте, коли ви досягнете мети. Ви вже її досягли. Ви вже стали на цей шлях правильного схуднення. Так що немає сенсу чогось чекати.

Це в дієтах важко і тяжко, в правильному харчуванні все легко і просто.

Навіть якщо ви тільки готуєтеся до стрибка, думаючи почати з понеділка або нового місяця, радійте вже зараз! Ні в чому собі не відмовляйте, насолоджуйтеся своїм життям, як ніби у вашому житті сталося диво. Підготуйте себе морально до схуднення, почніть з образу худне себе і їжте спокійно булочку.

Ви відразу помітите, що булочка вже не та, ще смачна, але вже не та.  : Smile:

Дотримуйтесь цих правил стільки, скільки вважаєте за потрібне до того, як зробили якісь зміни у своєму харчуванні. Якщо ви дійсно повірите в себе худне і якщо ви дійсно будете радіти життю, то само схуднення стане ще більш приємним, ніж його підготовка. Що і як їсти при правильному схудненні буде розкрито в наступних випусках.

Підпишіться на оновлення, щоб не пропустити найцікавіше.

Нові рецепти салатів з фото, рекомендуємо подивитися.