Главная → Вітаміни взимку і схуднення

Вітаміни взимку і схуднення

Вважається, що взимку у нас виникає нестача вітамін і мінералів, тому що саме в цей час нічого не росте, і немає корисних для здоров'я овочів і фруктів. Тим не менш, супермаркети рясніють закордонними фруктами, завжди можна купити сухофрукти і дістати з холодильника заморожені ягоди. Не кажучи вже про полівітаміни з аптеки, якщо вже зовсім спостерігається різка недостача того чи іншого вітаміну.

Але якщо ви просто турбуєтеся про своє харчування, щоб воно залишалося збалансованим, то ви знайдете вихід, підібравши рецепти з фаршу і овочеві гарніри, а от якщо вам потрібно стежити за своєю вагою, то тут виникнуть деякі складнощі.

Багато дівчат взимку сідають на самі різні дієти, щоб не поправиться в цей період. Проблема в тому, що в більшості випадків настільки обмежений раціон повсякденної їжі, що організм не отримує необхідних вітамінів і мікроелементів.

Вітаміни взимку і схуднення

Позбавляючи організм необхідних вітамінів, багато псують своє здоров'я. Такі дієти принесуть тільки виснаженість, а не привабливий вигляд.

Через авітамінозу шкіра стає сухою, ясна кровоточать, волосся випадає, нігті стають ламкими і це лише зовнішні прояви. Особливо несприятливо позначається мізерне харчування на вагітних, дітей і людей похилого віку.

Важливо запам'ятати, що найбільш корисними вітамінами є ті, які отримують з фруктів і овочів і сьогодні взимку їх не важко дістати. Наприклад: морква, капуста, буряк — вони містять усі необхідні вітаміни для організму і в теж час не шкодять фігурі. Ці овочі зберігають свої вітаміни до весни, якщо правильно зберігати.

У магазинах ви можете знайти багато різновидів цитрусових, які також багаті вітамінами, наприклад ківі, апельсини, мандарини, хурма.

Дуже корисні сухофрукти. Крім того, що вони містять вітаміни, деякі з них сприяють схудненню.