Главная → Метод схуднення «3 кг в тиждень»

Метод схуднення «3 кг в тиждень»

Для тих, кого хвилюють питання схуднення, є одна цікава методика. У кожної людини є своя система харчування і що більш вагомо — своя ідеологія харчування, в залежності від якої формуються вже якісь харчові потреби. Тому деякі відомі способи схуднути часто виявляються малоефективними.

Зауважте, ми зараз говоримо тільки про корекції харчових звичок, не про дієти або хірургічному втручанні.

Суть методу «3 кг в тиждень»Полягає в тому, щоб скидати в тиждень тільки 3 кг. Це, звичайно ж, умовна цифра, але щоб не нашкодити здоров'ю, краще не намагатися схуднути на 20 кг за раз. В остаточному підсумку, таке швидкісне схуднення принесе моторошну депресію і обвислу шкіру, не встигла адаптуватися до нових умов.

3kg-v-nedelu-1

Якщо вам потрібно скинути 10 кг, то ви рівномірно розподіляєте позбавлення від ваги. Таким чином, скидаючи по 3 кг в тиждень, отримати ідеальне тіло можна менше ніж за місяць. Що таке 3 з гаком тижні?

Ну, навіть якщо вам буде потрібно не один, а два місяці для 20 кг, то чому б не почекати, тим більше, що ви позбавляєтеся від ваги поступово, не заподіюючи тілу дискомфорт і не граючи в гонки по вертикалі зі своїм власним життям, коли через пару днів блискавичного схуднення вага не тільки повертається, але й призводить +5 кг бонусом.

Секрет методу «3 кг в тиждень»В тому, що ви позбавляєте себе якраз від цього ефекту стиснутої пружини. Вам не потрібно боятися, що вага повернеться, тому що схуднення поступове. Скинути 3 кг в тиждень можна легко — за допомогою фізичних навантажень, пари розвантажувальних днів, легкого харчування протягом усього тижня, та як завгодно, лише б скинути саме цю норму, а потім просто її зберегти.

А це означає, що вам не потрібно сидіти на дієтах, вам не потрібно виснажувати себе вправами, ви скинете певний ліміт і збережіть його. Так ви гарантуєте своєму тілу, що зворотного ефекту не буде. Та й який може бути зрив, коли ви так поступово перебудовуєте своє харчування? ;-)

3kg-v-nedelu-2

Два рази на тиждень можна дозволити собі шоколад або макарони, так як ви вже виконали п'ятирічку. : Smile: Можливо, спочатку вас і буде кидати в крайнощі: в понеділок яблучко і 100 г повітря, в середу торт і 5 хот-догів, але рівномірно розподілити харчову навантаження протягом тижня може навчитися кожен, незалежно від способу харчування. І тут немає ніяких правил. Хто краще за вас самих знає, від чого ви худнете або навпаки набираєте вагу? Скинули 3 кг і розслабилися трохи.

Закріпили результат, тіло звикло до нового вазі, а з понеділка — новий рекорд. : Smile:

Дерзайте, це хороший спосіб скидати зайву вагу, не гвалтуючи себе обмеженнями. І не забувайте, що в схудненні головне — правильний настрій.

У прагненні стежити за своїм здоров'ям вам допоможе побутова техніка для кухні, яка дозволить швидко готувати корисні сніданки.