Главная → Способи зберігання рослинних масел

Способи зберігання рослинних масел

Рослинні масла необхідно зберігати в сухому прохолодному місці, далеко від проникнення сонячного світла. Для ніжного горіхового масла найкращим місцем для зберігання є холодильник, але для відновлення природної консистенції необхідно його звідти дістати за годину до використання.

Найкращі сорти оливкової олії, що знаходяться в пляшках, обертають фольгою, яка оберігає масло від несприятливої дії сонячного світла. До речі, не рекомендується її знімати до кінця використання. Після того, як відкрили пляшку, необхідно використовувати масло протягом 2х місяців.

Якщо масло зберігалося тривалий час потрібно переконатися в його придатності — досить просто понюхати вміст пляшки. Якщо відчуєте прогірклий різкий запах, то відразу позбавляйтеся від нього, воно не годиться для подальшого використання в їжі і може призвести до негативних наслідків.

При черговому поході в магазин, при покупці масла, перевагу віддавайте оливковій олії холодного віджимання. Така олія дуже багате на аромати — від запаху трави до аромату квітів і легкої гіркоти. Відмінний варіант для додання смаку приготованим овочам, овочевому салату і макаронів.

Для спілкування з друзями достатньо скачати аську і ви зможете в будь-який час листуватися онлайн.