Главная → Сидяча робота

Сидяча робота

Практично на кожному сайті про здоров'я і здоровому харчуванні фахівці говорять про те, що рух — це життя. Кожна людина повинна щодня здійснювати певний ряд фізичних вправ для підтримки у формі свого організму. Якщо у вас фізично активна робота, то проблема відпаде сама собою.

А скільки людей мають сидячу роботу, яка просто не залишає вибору?

Багато в наш час захоплюються роботою на різних біржах. Наприклад, ви є трейдером. Вас зацікавила пропозиція форекс депозит. Воно вимагає не тільки отримання інформації, а так само займе час для ознайомлення, підрахунків, простежування операції різного характеру.

Ви будете змушені проводити певний час за комп'ютером.

Уявімо, що це ваше хобі, а основна робота проходить в офісі. Про який рух може йти мова?

Сидяча робота

Вихід із ситуації завжди є. По-перше, необхідно підібрати ряд вправ, які ви зможете робити вдома сутра і в перерві на роботі. Ці вправи займуть у вас в середньому 10 хвилин і принесуть користь організму.

По-друге, при такому ритмі життя вам необхідно підібрати харчування з низьким вмістом калорій. Запасіться фруктами і в моменти, коли хочеться перекусити, з'їжте яблуко або апельсин. Не забувайте про кількість рідини, що необхідно вживати щодня.

По-третє, ваш шлях з роботи додому обов'язково повинен включати прогулянку. Якщо ви користуєтесь громадським транспортом, а ваша зупинка знаходиться поряд з будинком, вставайте на одну зупинку раніше і проходите цей шлях пішки.

Не забувайте, що сидяча робота може викликати варикоз, тромбоз, серцево-судинні захворювання, гастрит, скалеоз, інфаркт, інсульт і інші побічні ефекти. Дотримуючись три золотих правила руху і дотримуючись здорового харчування, ви завжди будете у формі.