Главная → Як правильно варити каву

Як правильно варити каву

Існує величезна кількість способів варіння кави. Ще більше існує нюансів. Давайте спробуємо разом розібратися в них.

По-перше, молоти каву необхідно безпосередньо перед варінням, так як якщо зберігати мелену каву, то з часом він втратить всі свої ефірні масла і внаслідок цього перестане бути ароматним.

Як правильно варити каву

Чим дрібніше будуть зерна, тим краще, так як вони будуть мати більш терпким ароматом. Однак, якщо кава належить варити в кавоварці, то кава повинна бути великого чи середнього помелу. Найпоширеніший сьогодні спосіб — це саме використання кавоварки. Потрібно прочитати кавоварки для дому відгуки, щоб вибрати найбільш привабливий для себе варіант.

Якщо ж ви варите каву рідко, і немає сенсу купувати кавоварку, то можна використовувати навіть звичайний посуд, про що ви дізнаєтеся нижче.

Пам'ятайте, що кава у великих кількостях позначається на тиску. Відмовтеся від розчинної кави (шкоду і користь напоїв) і готуйте тільки натуральна кава, промолоти і зварений вами ж.

Спосіб варіння кави залежить від того, в якому посуді він буде готуватися. Найкраще для цього використовувати звичайну кавоварку, але якщо її немає, то підійде каструля або навіть склянка.

Якщо людина варить каву в кавоварці з фільтром, то кава повинна бути середнього помелу, інакше кави дрібного помелу збивається, перешкоджає проникненню води крізь фільтр. У всіх інших випадках кава має бути дрібного помелу.

Головною умовою в приготуванні цього напою є вибір правильної кількості кави. На склянку води повинні доводитися приблизно 2-3 ложки кави.

Якщо компанія збирається на пікнік, то кава, швидше за все, буде заварюватися в термосі. Для цього термос необхідно обполоснути гарячою водою, потім насипати в нього необхідну кількість продукту, залити окропом, настояти протягом деякого часу.

Як правильно варити каву

Для того, щоб приготувати каву в стакані, посуд необхідно обполоснути гарячою водою, насипати в неї каву, залити окропом і накрити блюдцем на кілька хвилин. Потім потрібно почекати, поки осяде піна і можна подавати на стіл. Таким же способом можна готувати каву в кавнику.

Тільки носик кавника попередньо потрібно чим-небудь заткнути.

Якщо людина хоче заварити каву в каструлі, то він повинен вибрати посуд з добре прилягає кришкою. Після того, як кава завариться, каструлю потрібно помістити у велику за розміром посуд, наповнену кип'ятком. Через кілька хвилин кава буде готовий до вживання.

Для того, щоб приготувати каву в кавоварці достатньо тільки прочитати інструкцію і все відразу стане зрозумілим.