Главная → Сухофрукти проти різних захворювань

Сухофрукти проти різних захворювань

Напевно ви знаєте, що сухофрукти — це не тільки смачно, але ще й украй корисно. Розглянемо, як допомагають сухофрукти зберегти здоров'я і довголіття.

Сухофрукти проти різних захворювань

Ізюм проти остеопорозу

Ізюм (будь-який) багатий таким мінералом як бор. Ця речовина має чудову властивість, а саме знижує або припиняє втрати кісткової тканини у жінок після менопаузи. У боротьбі з остеопорозом родзинки незамінний в поєднанні з горішками пекан.

Рекомендується споживати 3-10 мг бору в день.

Фініки в боротьбі з втомою

Ні для кого не секрет, коли людина втомлюється, його тягне на солодке. Прекрасним замінником цукерок і печива є фініки, що мають невеликий глікемічний індекс. Фініки не тільки дуже солодкі, але і включають в свій склад повільні вуглеводи. Ці речовини допомагають довгий час бути енергійним.

Для більшої ситності фініки вживають з білками.

Сухофрукти проти різних захворювань

Сушена вишня і подагра

Кислі сорти вишні особливо багаті речовинами, які незамінні при боротьбі з запальними процесами (наприклад, подагра або артрит). Речовини, що знаходяться в цьому продукті, знімають болі в м'язах особливо через фізичні навантаження. Необхідна доза споживання сушеної вишні в день — половина чашки.

Курага перемагає гіпертонію

Курага — це сушені абрикоси. Ці сухофрукти багаті калієм. Так як калій діє на натрій, що затримує воду в організмі, поступово знижується тиск через значне зниження об'єму крові.

Якщо вас цікавить побутова техніка для кухні, не забудьте купити техніку Smeg, яка відрізняється своєю неперевершеною якістю і практичністю.