Главная → Психологічний настрій на схуднення

Психологічний настрій на схуднення

Виявляється, питання, як психологічно налаштуватися на схуднення, хвилює багатьох. І це добре, тому що психіка тісно пов'язана з тілом і безпосередньо впливає на нього. Один із способів мотивувати себе на успішне схуднення — це завести онлайн-щоденник або навіть серйозний сайт і публікувати зміни, що відбуваються в тілі.

Психологічний настрій на схуднення — це початок всіх початків. Якщо ви коли-небудь бачили, скільки зусиль необхідно спортсмену, щоб налаштуватися і виконати вправу, то ви знаєте, в чому полягає перемога. Коли ми розслаблені і не зібрані, то серйозних результатів на так званому «полі битви» можна не чекати. Психологічна установка на схуднення полягає у внутрішній готовності виграти.

Перечитайте ще раз останню фразу: ви морально готуєтеся до того, що схуднете, саме тому настрій так важливий.

Психологічний настрій на схуднення

Питання в тому, як же створити психологічний настрій на схуднення? Вам потрібно виконати наступні кроки.

1.Настройтесь на те, що тепер з цього самого моменту ви почали худнути, навіть якщо поки не робили серйозних заходів. Вже науково доведено, якщо ви віддаєте наказ в мозок і змушуєте свою свідомість вірити у щось, то воно починає в це вірити. Не бійтеся зійти з розуму або почати вірити в себе худого / ую, залишаючись при цьому повним / ой.

Ви ж не просто мрієте, ви вірите і дієте, так чинять зірки. У цьому випадку мозок слухає, реагує, запам'ятовує і відтворює. Найважче — це перші результати, їх довше і важче всього чекати, але після них вірити буде легше.

2.Радуйтесь життя, як ні в чому не бувало. Якщо ви будете почувати себе обділеними або нещасними, то весь ваш психологічний настрій на схуднення вже зник. Підтримуйте в собі цей вогонь. Якщо вам потрібно заручитися підтримкою близьких, поговоріть з ними.

Якщо вам потрібно навпаки, приховати цей факт, тому що в вас ніхто не вірить, не кажіть про це нікому. Знайдіть мотивуючі картинки або читайте цікаві статті, наприклад, чому люди товстіють. Не дозволяйте комусь або чомусь збивати вас з настрою.

Знову ж, перші кроки самі важкі, віра в те, що ви скинете зайву вагу, повинна бути непохитною, до перших результатів, а далі просто не забувайте підтримувати настрій.

Психологічний настрій на схуднення

Ось і все, що вам потрібно знати. У цьому і полягає весь фокус — створити настрій своїм наміром. Але не думайте, що це вже так просто, просто зробіть це і зрозумієте, що керувати своїми думками іноді складніше, ніж тілом.

Та й сам зайву вагу міг з'явитися не з причини слабкості тіла, а від неправильних думок. Наприклад, ви говорите собі: я товстий / ая і негарний / а, а мозок це слухає, реагує, запам'ятовує і відтворює. А ви спробуйте думати навпаки. : Wink:

Читайте відгуки про Турбосліме, щоб знати всю правду про подібні засобах для схуднення. Перш, ніж приймати різні засоби для схуднення, необхідно дізнатися всю інформацію про них і зважити всі за і проти.