Главная → Шкода цукру

Шкода цукру

Відразу уточнюємо, що ведемо мову про білому рафінованому цукрі. Про його дії ви також можете почитати в статті чому люди товстіють. У чому ж полягає шкоду цукру для організму крім зайвої ваги і задишки?

В першу чергу шкоду цукру позначається на зубах. Для того щоб засвоїтися, рафінований цукор, забирає в організму кальцій і вітамін В. Не той кальцій, який ми на сніданок отримали з молока або сиру, а з власних запасів. А що таке власні запаси кальцію?

Це красиві зуби і тверді кістки. Якщо ви регулярно споживаєте рафінований цукор, то карієс — це потенційна загроза для вас. Порушується кислотно-лужний баланс на користь кислоти, а в ній є всі необхідні бактерії, щоб зруйнувати емаль на зубах.

Шкода цукру

Варто нагадати, що рафінований цукор — Це не тільки цукерки і булочки, це ще консерви, йогурти, соки в пакетах. Вобщем, все, що герметично упаковано, містить цукор. Якщо ви зібралися заміж і поспішайте надіти обручки, то для схуднення вам потрібно в першу чергу відмовитися від усього, що містить поганий цукор.

Ще один дуже неприємний нюанс, який викликає шкоду цукру, впливаючи на наш організм — це порушення балансу всіх мікроелементів в організмі. Коли ми їмо рафіновану (очищену) їжу, а це борошно, макарони, рис, білий хліб, цукор і все десерти, то ми споживаємо їжу без мінеральних солей. Взагалі мінеральні солі є споконвічно у всіх перелічених продуктах, але після процесу рафінування, вони видаляються.

Тим самим цукор, який сам по собі незбалансований за складом необхідних елементів викликає такий же дисбаланс всередині організму, забираючи не тільки кальцій, але і всі інші мікроелементи, потрібні йому для того, щоб засвоїтися.

Рафінований і нерафінований цукор

Рафінований і нерафінований цукор

Чим більше цукру, тим більший дисбаланс мікроелементів буде відчуватися і зайва вага при цьому — тільки мала частина того, що може статися. Порушення обміну речовин не дає вітамінам засвоюватися, а значить, все подальше харчування проходить вже по неправильній сценарієм.

Хороша новина в тому, що людський організм як складна біомашіна, здатний до регенерації і як тільки ви міняєте режим харчування, організм відновлює свої початкові функції.