Главная → Причини тромбозу

Причини тромбозу

Хай вибачать вчені та медики, але висловлюватися будемо на простій мові. Тромбоз — Це невеликі згустки, які застрягли всередині судин і не дають крові вільно просуватися. А це значить, що транспортна служба організму починає запізнюватися, хтось не отримує поживних речовин, хтось тепла, хтось ще чогось.

І чим більше таких заторів на дорогах, тим складніше місту підтримувати звичний ритм. Починаються самосуди, грабунки і розруха. Найжахливіше, що може статися — це інсульт, після якого організм вже просто не зможе функціонувати, оскільки порушена робота центрального мотора всій колись налагодженої системи.

tromb-1

А тепер про причинно-наслідкового зв'язку. Тромбози утворюються в результаті надпотужної роботи окремих гормонів, зокрема тромбоксану, який відповідає за згортання крові. Тромбоксан і його друзі починають сходити з розуму, тому що на них чинить надмірний вплив гормон інсуліну.

Ось цей гормон інсуліну зазвичай нормально себе веде, не психує і працює міняйлом на ринку корисних речовин. Але сама його важлива функція — це зниження глюкози в крові, він буквально витягує її звідти, щоб віддати іншим тканинам. І в яких ситуаціях інсулін не впорається зі своїм завданням? — Коли глюкози занадто багато.

Найбільше глюкози йде з вуглеводів, частина яких в медицині охрестили неправильними або швидкими. Саме вони у величезній кількості надходять в організм, звідки перетворюються в глюкозу, яка в свою чергу заважає нормальній роботі гормону інсуліну, а цей не встигає підтримувати ділові відносини з тромбоксанов і в результаті на дорозі пробка. Ну або тромб.

tromb-2

Найцікавіше полягає в тому, що ми вважаємо поганими вуглеводами тільки солодке. Так, воно більше всіх винне в таких величезних поставках глюкози. Але що таке швидкий вуглевод?

Це варена картопля, вермішель, білий хліб, консерви, ковбаси, смажені обіди, само собою солодке і спиртне і якщо все це благополучно залити каву, то процес надходження глюкози в кров збільшиться в сотні разів.

Для прикладу можете подивитися таблицю з ГІ. І, на жаль, незнання законів не позбавляє від відповідальності, нам нема кого звинувачувати у своїх хворобах. Залишається тільки дивуватися людському організму, який після такого недбалого ставлення примудряється дожити до середньостатистичних 60 років.

Щоб харчуватися повноцінно і регулярно, замовляйте обіди в офіс за вигідними цінами. Це можливість підкріпитися без відриву від роботи.