Главная → Смузі

Смузі

Сьогодні все більше стає популярним такий напій як смузі. Дізнаємося про нього докладніше.

Така назва походить від англійського «smoothie», воно має кілька значень: гладкий, приємний, м'який.

Це густий напій, який зазвичай готують з фруктів або овочів з льодом. Популярність смузі отримав в Америці. У 80-х його почали виготовляти в промислових масштабах в якості продукту для поліпшення здоров'я і краси.

Смузі

Смузі найкраще робити в домашніх умовах самому, так як:

  • ви знаєте, які інгредієнти ви використовували, це дає можливість міняти інгредієнти на свій смак (рецепт смузі для схуднення);
  • можливість контролювати рівень цукру в напої, це дуже важливо для здоров'я людини. Практично завжди вистачає солодощі, яка міститься в ягодах або фруктах, з яких ви готуєте продукт;
  • якщо ви готуєте напій в блендері, то в ньому зберігається клітковина, утоляющая відчуття голоду.

Смузі можна урізноманітнити будь-якими інгредієнтами: йогуртом, кава, спеціями, горіхами. З чим приготувати цей напій — це справа кожного.

Дітям подобається цей напій, а якщо він приготовлений вдома, ви напевно знаєте, що входить до його складу, і не будете хвилюватися про здоров'я малюків.

Коктейлі, приготовані вдома, завжди вийде натуральним, а для його приготування не потрібно занадто складної техніки. Смузі вранці натщесерце — це відмінний початок дня, особливо для тих, що худнуть.